همه خوشحال: خلیج فارس نسیم میلتون و سانتا رزا همه پروژه های آب تامین می شود از طریق بازگرداندن

آنی شاهد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 3:21 PM EDT Jul 9, 2020خلیج فارس نسیم میلتون و سانتا رزا شهرستان در حا

توسط NEWSSALAM در 20 تیر 1399

خلیج فارس نسیم میلتون و سانتا رزا شهرستان در حال تمام شدن آب خود را با کیفیت پروژه های تامین مالی با بازگرداندن پول با وجود نگرانی فقط چند هفته پیش که فقط دو تا از پروژه ها را دریافت چراغ سبز از شهرستان کمیسیون با توجه به محدودیت های بودجه.

کمیسیون صبح روز پنجشنبه تایید شده با استفاده از حدود 12 میلیون دلار در حال حاضر در دسترس در بازگرداندن پول به خلیج فارس نسیم 6 میلیون دلار برای پروژه خود را که گسترش و اصلاح شده استفاده از آب و شبه جزیره از سپتیک تانک و به میلتون $6.5 میلیون دلار به گسترش تصفيه خانه فاضلاب و پساب از بلک واتر رودخانه.

سانتا رزا شهرستان پس گرفت آن 2 میلیون دلار درخواست خاص که گلدان از بازگرداندن پول آن خواهید به استفاده از برای جلوگیری از دامپینگ پساب به سانتا رزا صدا و ذخیره کردن لوله ها از نابارا, ساحل تصفيه خانه فاضلاب به Holley-نورر آب سیستم های کارخانه های داخلی.

به جای این شهرستان اعمال خواهد شد و با اعتماد به نفس است آن را دریافت خواهد کرد $2 میلیون نفر از یک قابلمه جداگانه از بازگرداندن وجوه به طوری که آن را می توانید در این پروژه سرمایه گذاری.

مبارزه برای بودجه: خلیج فارس نسیم و میلتون هر دو نیاز به پول برای پروژه های آب. وجود دارد فقط به اندازه کافی بازگرداندن پول برای یک.

اساسا سانتا رزا شهرستان کشیده از در حال اجرا برای پول به شهرهای خلیج فارس نسیم و میلتون می توانید هر یک از پروژه های خود به طور کامل تامین می شود در مهلت و سانتا رزا خواهد به جای دریافت پول از جاهای دیگر.

شیدا Jorgenson شهرستان مدیر برای میلتون گفت: بودجه اجازه خواهد داد که شهر شروع به کار بر روی 30 میلیون دلار پروژه در اوایل ژانویه 2021.

"این است که بدون شک بزرگترین پروژه های شهر است که تا کنون انجام شده" Jorgenson گفت. "ما هنوز سرمایه چالش های آن را به عنوان مربوط به تکمیل این پروژه اما این تخصیص به ما اجازه خواهد داد برای تکمیل یک مرحله از پروژه که باید در عمل در این کارخانه راه اندازی شده است."

خلیج فارس نسیم شهر مدیر سامانتا Abell گفت: او را "به یاد داشته باشید این روز به عنوان یک روز تاریخی برای آب منطقه ای آب و برق.

"بسیاری می گم در اطناب بین گلدان 1 و گلدان 3 و احیای" او گفت:. "آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد پروژه ای است که با برآورد Northwest Florida مدیریت آب منطقه کاملا محوری در کل ایالت فلوریدا و ما در حال, فوق العاده, فوق العاده افتخار کنیم."

تغییر در تن: سانتا رزا شهرستان کمیسیون تصمیم بگیرید که پروژه های حرکت به جلو از بازگرداندن قانون خط

این یک تغییر مشخص در تن از فقط چند هفته پیش زمانی که هر دو شهرستانها شد و رفتن سر به سر پس از آن مشخص شد که تنها یکی از پروژه های خود را خواهد بود تامین می شود. بین 2 میلیون دلار برای نابارا, ساحل, تصفيه خانه فاضلاب, $6 میلیون برای خلیج فارس نسیم و $6.5 میلیون دلار برای میلتون نبود به اندازه کافی در بودجه برای هر سه شهرستان به دریافت آنچه آنها می خواستند.

محلی بازگرداندن شورای اسلامی بوده است در نزدیکی اتفاق آرا توافق که نابارا, ساحل, پروژه اولویت بالا که آب پز را به شورای داشتن به اصل انتخاب بین خلیج فارس نسیم و میلتون باقی مانده از بودجه.

اما در بازگرداندن نشست ماه گذشته اعضای شورای اسلامی ابراز خوش بینی است که این شهرستان را در پیدا کردن یک راه برای تکمیل تمام پروژه های از بازگرداندن قانون بودجه است که آنچه را که آنها در نهایت قادر به انجام.

همه پروژه ها تامین می شود انتظار می رود که تحول برای این منطقه استفاده از آب و فاضلاب مسائل.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن