نسکار اعلام کرد طرفداران می تواند بازگشت شروع این آخر هفته در حیاط-میامی

Zach Dean دیتونا بیچ اخبار مجلهمنتشر شده 6:59 PM EDT Jun 9, 2020نزدیک به یک ماه پس از از سرگیری آن در سال 2020

توسط NEWSSALAM در 21 خرداد 1399

نزدیک به یک ماه پس از از سرگیری آن در سال 2020 فصل نسکار روز سه شنبه در زمان یک گام بزرگ به سوی عادی: اجازه می دهد طرفداران به عقب در مسیر.

با شروع روز یکشنبه Dixie ودکا 400 در حیاط-میامی سریع السیر نسکار را دعوت می کنند تا 1000 جنوب فلوریدا خدمات اعضا به عنوان مهمان افتخاری برای مسابقه اولین بار تماشاگران اجازه داده شده پس از ورزش بازگشت, مارس 17.

در 21 ژوئن در آلاباما تا به 5000 طرفداران اجازه خواهد داشت در طول frontstretch grandstands/برج برای GEICO 500.

"ما فوق العاده احترام و قدردانی برای مسئولیت می آید که با یکپارچه کردن مهمانان به رویدادهای ما" گفت: Daryl ولف نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور رئیس عملیات و مسئول فروش. "ما اعتقاد داریم اجرای این فرآیند روشمند است یک گام مهم رو به جلو برای ورزش و آینده زنده رویدادهای ورزشی است."

نسکار آخرین طرح نهایی شده است با راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی, پزشکی و کارشناسان محلی و ایالتی و فدرال مقامات.

همه مهمانان در حضور نمایش در خواهد آمد قبل از ورود نیاز به پوشیدن چهره و پوشش موظف به فاصله اجتماعی در 6 فوت و نمی خواهد که دسترسی به زمین زیر کشت.

گرگ گفت: ورزش در نظر گرفتن یک "پله پله" رویکرد به تعداد طرفداران مجاز در آن می تواند متفاوت برای تمام حوادث را بر اساس آهنگ-اندازه.

جام سری برنامه ریزی شده است برای بازگشت به دیتونا در اوت. 29 برای کک صفر قند 400, که در خدمت به عنوان به طور منظم فصل آخر. جاده سریع السیر گفت که هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده در مورد طرفداران در هر دو مسابقه نسکار در ماه اوت یا IMSA نژاد در جولای 4.

"درصد ظرفیت در پایین تک رقمی در حیاط و دو است که در آلاباما اما آن را هنوز هم در ظرفیت پایین در صد" او گفت:.

بیشتر: بابا والاس می گوید نسکار باید ممنوعیت مؤتلفه پرچم: 'آنها را از اینجا'

آلاباما Superspeedway می توانید نگه دارید در اطراف 80,000 طرفداران در حالی که حیاط دارای حدود 46,000.

گرگ نیز گفت که فقط به خاطر طرفداران می توانید به آهنگ های خاص معنا نیست که آنها به شما اجازه داده شود در تمام سالن. Pocono Raceway در حال حاضر اعلام کرد که دو نژاد در پایان این ماه برگزار خواهد شد و بدون طرفداران و گرگ گفت: این اعلام تغییر نمی دهد که.

"ما در حال کاهش به این با هم," او اضافه شده است. "در حال حاضر این بهترین سیاست برای اولین بار دو رویداد در خارج از دروازه."

در حالی که تا 5 ، 000 طرفداران اجازه خواهد داشت در آلاباما آهنگ جمهور برایان کرایتون گفت: وجود محدود خواهد شد برترین/چرخ پنجم کمپینگ لکه های موجود در خارج از مسیر است.

"ما frontstretch grandstands و برج های عظیم, اندازه گیری, باور نکردنی هشت دهم یک مسیر طولانی" او اضافه شده است. "فراهم می کند که ما فضای کافی قادر به انجمن خوش آمدید طرفداران مسابقه برگشت با مقدار زیادی از امن فاصله بین مهمانان.

"نسکار و پیگیری کارکنان را به ادامه کار با سلامت و مقامات دولتی و آماده برای ارائه یک تجربه امن را برای طرفداران نسکار در آن حضور داشتند."

نسکار همچنین گفت که قصد دارد برای نظارت و بهبود روش های خود را به عنوان آن را با این نسخهها کار به سمت یک "افزایش تعداد طرفداران در آینده است."

جان بوبو نسکار معاون رئیس جمهور از مسابقه عملیات گفت: آنها برنامه ریزی برای یادگیری از آنچه آنها انجام داده ایم بیش از گذشته سه هفته پس از ورزش بازگشت و پیاده سازی آن ایده به grandstands.

"ما سالن های عظیم هستند بنابراین فرصتی برای اجتماعی فاصله زیادی از مردم," او گفت:. "ما باید دست مطابق با اصول بهداشتی (ایستگاه) و ما باید یک تیم پاک" است که به طور مداوم تمیز کردن همه چیز است."

رانندگان شد برنامه ریزی برای ضربه زدن به مسیر یکشنبه شب در Martinsville قبل از رفتن به حیاط در روز یکشنبه. وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در حضور در Martinsville.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب