Pensacola مسیحی از بنیانگذاران Beka هورتون می گذرد دور در 90

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 1, 2020دکتر ربکا هورتون از بنیانگ

توسط NEWSSALAM در 11 تیر 1399

دکتر ربکا هورتون از بنیانگذاران Pensacola کالج مسیحی و یک رهبر جهانی در مسیحی آموزش و پرورش, جامعه, درگذشت, شنبه.

هورتون, 90, اختصاصی زندگی خود را به عشق به خدا, کودکان و یادگیری است. دست در دست با شوهرش, Arlin هورتون کمک به رشد یک مدرسه مسیحی از 35 دانش آموزان به دور از رسیدن به وزارت که شامل Pensacola مسیحی آکادمی Pensacola کالج مسیحی و Abeka کتاب مقدس علمی برنامه درسی مورد استفاده توسط مسیحی و خانه درس دانش آموزان در سراسر جهان است.

"او می خواهم اغلب می گویند:" ما در حال آموزش به نسل بعدی رهبران و نسل بعدی از مسیحیان و نسل بعدی از شهروندان'" گفت: Troy کفاش رئیس جمهور PCC. "که تمام ضربان قلب. بنابراین از نظر تعداد آن اغراق می گویند میلیون ها نفر از دانش آموزان بهره مند از برنامه درسی است که او توسعه و هدایت."

Beka و Arlin آمد به پنساکولا در سال 1952 در درخواست از اعضای جامعه که می خواستم برای شروع یک مدرسه مسیحی. این Hortons آغاز شده مدرسه خانه در سال 1954 آموزش مهد کودک و اول و دوم نمرات. آنها رشد با گذشت زمان در نهایت حرکت به سمت برنت منطقه و اضافه کردن اردوگاه تابستانی وزارتخانه ها و کودکان برنامه های توسعه.

بیشتر: Pensacola کالج مسیحی ارائه دانش آموزان $10.3 M در کمک های اولیه در طول COVID بحران

بیشتر: 'در حال حاضر': Pensacola روحانیت در همه ادیان تماس برای اقدام برای پایان دادن به نژاد پرستی

"خانم هورتون بود کاملا شگفت انگیز معلم" گفت: Judi Pemberton که گفت چهار نسل از خانواده اش تحصیل کرده بودند در سالن هورتون مدارس. "او ساخته شده کتاب مقدس فقط به صورت زنده و او ساخته شده آن را بسیار آسان به درک با تصاویر و تمثیل."

برای 20 سال آغاز و در سال 1955 هورتون به حال بارگیری کودکان برنامه تلویزیونی "خاله Beka داستان های کتاب مقدس" که پخش شد به صورت محلی. او تدریس دبیرستان کتاب مقدس در پنساکولا مسیحی برای 22 سال و 40 سال او انجام شده زیادی هفتگی کتاب مقدس کلاس برای زنان است.

لیندا ویلیامز PCC فارغ التحصیل و یک مربی در پنساکولا مسیحی آکادمی گفت: هورتون بود او مربی برای چند دهه. ویلیامز گفت: هورتون تا به حال صدای شلاق برای آوردن بهترین در مردم و برای ساخت هر کس او را ملاقات احساس مانند آنها اهمیت ندارد.

"من باور دارم که او احساس می کرد که هر فرد است که او در تماس با خانواده بود" ویلیامز گفت. "ما همه خانواده او و این که چه چیزی ساخته شده است که ارتباط بسیار ویژه است."

لایحه برنج یکی از دوستان Hortons از اواخر 1960s گفت: این زن و شوهر آن را دیدم به خدا را خواستار آنها را برای کمک به کودکان درک انجیل و ارزش های مسیحی است. توصیف همسران به عنوان "دو روی یک سکه هستند" او گفت: آنها متعهد به خدا به یکدیگر متعهد و متعهد به کار خود و تحت رهبری خود را Pensacola مسیحی فقط رشد کرد و رشد کرد و بزرگ شد.

"آنها فقط کار می کرد و هر روز بسیار سخت کار می کرد," برنج گفت. "آنها می دانستند آنچه را که آنها بر این باور مورد نیاز برای انجام شود و آنها فقط مجموعه ای را به انجام آن است."

بیشتر: دیوان عالی کشور باعث مذهبی آموزش و پرورش مدرسه واجد شرایط برای کمک های عمومی

در طول آموزش حرفه ای هورتون متوجه عدم تدریس کتاب مقدس در کتاب های درسی بنابراین او شروع به نوشتن خود را. در سال 1972 Pensacola مسیحی شروع به انتشار مسیحی کتاب های درسی برای دانش آموزان از طریق یک شرکت چاپ و نشر تحمل نام او "یک Beka کتاب است." امروز rebranded به عنوان "Abeka" در کتاب های درسی استفاده شده است به عنوان منبع درسی برای میلیون ها نفر از دانش آموزان در سراسر جهان.

به طور مشابه, Pensacola, کالج مسیحی تشکیل شده در سال 1974 تنها با 100 دانش آموزان و امروز 59 برنامه مطالعه و بیش از 22,000 نفر از فارغ التحصیلان از سراسر جهان است.

"درک ما از یک سازمان مسیحی و علامت موفقیت برای ما است و نه ساختمان و دلار و کسب و کار" گفت: کفاش. "بازار موفقیت برای ما این است که آیا ما با داشتن یک ماندگار معنوی تاثیر بر مردم است که ما خدمت می کنند. که میراث خود را. او تا به حال معنوی تاثیر بر کودکان در کتاب مقدس باشگاه اردوگاه O' the Pines, Pensacola مسیحی آکادمی و دانشجویان از سراسر کشور و از 60 کشور مختلف در سراسر جهان است. که نوع معنوی تاثیر میراث او را."

خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در محوطه Pensacola کالج مسیحی در Crowne مرکز در 10:30 صبح روز شنبه. اجتماعی فاصله خواهد بود مشاهده و در صورت ماسک به شدت تشویق. این سرویس نیز جاری می شود در pcci.edu/BekaHortonFuneral.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن