محققان شناسایی هدف جدید در درایو برای بهبود سلول های بنیادی سرطان

یافته هایمحققان در UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان و UCLA School of Dentistry باید شناسایی پتانسیل جدید درمان ترک

توسط NEWSSALAM در 31 تیر 1399

یافته های

محققان در UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان و UCLA School of Dentistry باید شناسایی پتانسیل جدید درمان ترکیبی برای درمان های پیشرفته سر و گردن کارسینوم سلول سنگفرشی شایعترین نوع سرطان سر و گردن.

مطالعه در موش ها دریافتند که با استفاده از یک ضد PD1 سلول های بنیادی دارو در ترکیب با PTC209 یک مهارکننده که اهداف پروتئین BMI1 با موفقیت متوقف رشد و گسترش سرطان جلوگیری reoccurrences و حذف سلول های بنیادی سرطانی. این اولین مطالعه بالینی برای ارائه شواهدی وجود دارد که هدف قرار دادن BMI1 پروتئین باعث افزایش سلول های بنیادی و حذف سلول های بنیادی سرطان با فعال کردن ضد ایمنی.

پس زمینه

Immunotherapies با استفاده از PD1 محاصره تبدیل کرده است, راه مردم با مشکل سرطان ها درمان می شود. در حال حاضر PD1 محاصره در ترکیب با شیمی درمانی مورد تایید است برای عود یا متاستاز سرطان سر و گردن مردم که بیماری در غیر این صورت باید دیده شده است به عنوان یک حکم اعدام دیگر از گزینه است. اما پاسخ نرخ های بسیار بالا نیست و پاسخ مدت نسبتا کوتاه نشان می دهد که این نوع سرطان ممکن است مقاوم به PD1 محاصره.

برای کمک به غلبه بر سلول های بنیادی مقاومت UCLA محققان در حال مطالعه نقش سلول های بنیادی سرطان و پروتئین BMI1. شواهد نشان می دهد سلول های بنیادی سرطانی ممکن است مسئول چنین مقاومت و همچنین برای عود یا وقوع مجدد و BMI1 که توابع در چند سرطان از جمله سر و گردن یافت شده است برای کنترل سرطان سلول های خود تجدید. با هدف قرار دادن سلول های بنیادی سرطانی ممکن است به بحرانی برای بهبود اثربخشی سلول های بنیادی و جلوگیری از عود تومور.

روش

این تیم با استفاده از یک مدل موش سر و گردن کارسینوم سلول سنگفرشی است که به طور کامل تقلید انسانی و توسعه سرطان متاستاز, اجازه می دهد آنها را به انجام ردیابی اصل و نسب از BMI1-مثبت سلول های بنیادی سرطانی در یک تومور دست نخورده ایمنی ریز محیط. سپس آنها را آزمایش کردند که آیا BMI1 سلول های بنیادی سرطانی می تواند ریشه کن شده توسط PD1 محاصره مبتنی بر درمان ترکیبی با استفاده از هر دو دارویی و ژنتیکی مهار BMI1. آنها دریافتند که مهار BMI1 نه تنها کمک به از بین بردن BMI1 سلول های بنیادی سرطانی, اما همچنین افزایش PD1 محاصره با فعال کردن سلول های تومور–ایمنی ذاتی که مهار رشد تومور متاستاتیک و مانع از عود تومور.

تاثیر

بسیاری از مردم با پیشرفته سر و گردن سرطان که تحت درمان با PD1 محاصره و شیمی درمانی در نهایت خود را ببینید, سرطان بازگشت و تبدیل مقاوم به درمان. این مطالعه بالینی فراهم می کند یک پایه و اساس مهم برای توسعه جدید PD1 محاصره مبتنی بر درمان ترکیبی با BMI1 بازدارنده است که باید از این پتانسیل برای کمک به غلبه بر مقاومت به سلول های بنیادی.

نویسندگان

این نویسنده ارشد دکتر Cun-Yu Wang, استاد و صندلی زیست شناسی دهان و دندان در UCLA دانشکده دندانپزشکی و عضو دانشگاه UCLA Jonsson جامع سرطان, مرکز Samueli دانشکده فنی و مهندسی و گسترده سلول های بنیادی مرکز تحقیقات. نویسنده سرب است Lingfei جیا دستیار دانشمند پروژه در زیست شناسی دهان و دندان در دانشکده دندانپزشکی و Jonsson مرکز سرطان. هاربین ژانگ دستیار دانشمند پروژه در زیست شناسی نیز یک نویسنده است.

مجله

مطالعه منتشر شده در مجله Cell Stem Cell.

بودجه

این کار با حمایت کمک های مالی از موسسه ملی دندانپزشکی و Craniofacial پژوهش بخشی از موسسه ملی بهداشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب