T. T. Wentworth KKK اسناد فاش ناگفته مقاومت به Klan در 1920s Pensacola

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 23, 2020به تازگی به دست آورد اسناد از T.

توسط NEWSSALAM در 2 مرداد 1399

به تازگی به دست آورد اسناد از T. T. Wentworth جونیور فایل های شخصی نشان داد که او یک رهبر Ku Klux Klan در Escambia County در دهه 1920 نیز ممکن است از زیرخاک در اوردن ناشناخته قسمت از کلان فعالیت در پنساکولا از جمله جامعه مقاومت در برابر اعضای سفید supremacist نفرت ،

Archivists در دانشگاه وست فلوریدا تاریخی اعتماد آغاز شد فهرست نویسی کلان مربوط به اسناد از ونت ورث مجموعه آخر هفته گذشته یکی از آخرین مراحل قبل از این اسناد می تواند با مردم است.

وجود اسناد و مدارک بود علنا نشان داد محلی مورخ تام گارنر در نامه ای به پنساکولا شورای شهر در حمایت از حذف از Confederate monument. گارنر که اوایل نگاهی به تازگی به دست آورد مجموعه نشان داد که Wentworth بود "والا غول یا پهلوان یک چشم" از شوالیه های Ku Klux Klan Escambia Klan شماره 57.

گارنر نامه با اشاره به این که آفریقایی-آمریکایی تجربه در پنساکولا شده است تا حد زیادی از سمت چپ از محبوب بازگویی جامعه ،

"که می گوید داستان از یک جامعه?" گارنر در نامه خود نوشت. "می شود که حافظ از آن تاریخ؟"

'آقای تاریخچه'

ونت ورث برای او شناخته شده بود گفتن از پنساکولا ، هفتگی خود تاریخچه بخش شروع به پخش در دهه 1930 در WCOA و به او لقب "آقای تاریخچه" توسط مجله اخبار.

ونت ورث در بر داشت کمک کرد Pensacola تاریخی جامعه در دهه 1930 و در 1950s, او شروع به خود را شخصی موزه در نزدیکی خانه اش در انسلی که او در نهایت به اهدا ایالت فلوریدا در سال 1983. مجموعه ای از شخصی خود را به موزه شد نقطه شروع برای چه شد T. T. Wentworth جونیور ایالت فلوریدا در موزه خاموش پلازا فردیناند در داخل چه بود Pensacola سالن شهرستان, ساختمان در سال 1907.

این موزه در حال حاضر که توسط UWF تاریخی اعتماد است که در ادامه برای اضافه کردن به مجموعه اصلی و معاون کشیش بخش موزه است.

پس از انتشار گارنر نامه UWF تاریخی اعتماد, مدیر اجرایی, Rob اورتون اعلام کرد این سازمان آغاز خواهد شد روند تغییر نام این موزه است.

"مشخصات فنی ساختمان های متعلق به ایالت فلوریدا" اورتون گفت: اخبار و مجله در اوایل این هفته "و بنابراین کل مناجات از چیزهایی که برای نامگذاری ساختمان. ما هنوز هم باریک پایین است که سازمان می تواند انجام دهد."

T. T. Wentworth و KKK: T. T. Wentworth و KKK: Pensacola تاریخ نشان داد

UWF به نظر می رسد برای تغییر نام و نام خانوادگی: T. T. Wentworth شد KKK رهبر در 1920s. در حال حاضر UWF تاریخی اعتماد به نظر می رسد به تغییر نام موزه

این تصمیم ممکن است در نهایت تا پایان در دست فلوریدا قوه مقننه.

این UWF تاریخی اعتماد دعوت اخبار مجله شاهد فهرست نویسی از ونت ورث Klan اسناد در هیلتون-سبز اتاق پژوهش در مرکز شهر Pensacola در روز دوشنبه.

به عنوان UWF تاریخی اعتماد بایگان جکی ویلسون و تاریخی preservationist راس Pristera مشغول به کار آنها اختصاص هر یک از بیش از 200 آیتم ها در مجموعه جدید یک شماره شناسایی منحصر به فرد.

اقلام در این مجموعه عبارتند از: تبلیغات جزوات منتشر شده توسط کلان از جمله در آموزش و پرورش یک کپی از کلان کتاب شناخته شده به عنوان "Kloran" و تکه های کلان عبور بودند که کاشته شده بر روی لباس.

این مجموعه همچنین شامل یک کتاب غرامت به Escambia Klan فصل با نام هر عضو ذکر شده در هر زمان به آنها پرداخت. Wentworth نام برای اولین بار ذکر شده است.

'به صورت عدالت'

Jamin چاه دستیار استاد تاریخ در UWF اشاره کرد که این مجموعه شامل یک سال 1927 نامه از سردبیر KKK ملی مجله Kourier به Wentworth درخواست او برای نوشتن تاریخ از Escambia County فصل.

Wentworth گفتن از تاریخ است sensationalized و به احتمال زیاد اغراق آمیز پس از آن بود که هدف ملی مخاطبان از همکار و زیاد شدن اعضای کلن چاه اشاره کرد اما آن را می دهد یک نگاه اجمالی از مقاومت کلان رو در Escambia County, هر دو از طریق تحریم و حمله و زیاد شدن اعضای کلن.

Wentworth نوشت که فصل های محلی در سال 1920 تاسیس شد, توصیف Pensacola به عنوان "یکی از مهمترین غالب [sic] کاتولیک و عنصر خارجی شهر [sic]" در فلوریدا.

KKK از آن دوران تاسیس شد و در سال 1915 در گرجستان و سازمان رشد کرد و به آرامی در ابتدا تا سال 1920 هنگامی که بنیانگذاران استخدام تبلیغات عوامل که تبدیل شده استخدام به یک سازمان فروش با بخشی از 10 دلار حق عضویت رفتن به استخدام.

KKK از دهه 1920 به بازار عرضه شده خود را به عنوان پروتستان طرفدار آمریکا مدافعان سفید برتری که ایستاده بود در مقابل آمریکایی های آفریقایی تبار یهودیان و به ویژه کاتولیک ها.

ضد مهاجر احساسات و بازاریابی تهاجمی سوخت انفجاری رشد کلان که رسیده بیش از 100 ، 000 عضو در سراسر کشور در سال 1920 همان سال Wentworth نوشت که Pensacola را فصل تاسیس شد. این سازمان در نهایت به اوج خود رسید و در بیش از 4 میلیون عضو در اواسط بخشی از 1920s اما به سرعت کاهش یافته و به جنایات و زیاد شدن اعضای کلن سوخت اعتراض عمومی علیه این گروه است.

ونت ورث گفت: Pensacola Klan تا به حال 150 نفر در سال 1920 شد و تلاش برای شناسایی شد که وابسته به این گروه است. او با اشاره به پنساکولا اخبار رفت تا آنجا که چاپ یک لیست از ماشین برچسب تعداد خودروهای پارک شده در خارج از محل جلسه از این گروه و این روزنامه در توصیف این گروه به عنوان "یک گروه از اواسط شب تروریستها و قاتلان."

ونت ورث نیز گفت: رهبر این گروه مورد حمله قرار گرفت در خارج از دادگاه شهر توسط اراذل و اوباش و تنها جان سالم به در برد زیرا او خود یک تفنگ حمله خود را.

Wentworth بازگو یکی دیگر از حمله یک ناشناس رهبر محلی کلان و گفت: مهاجم عضو کاتولیک شوالیه های کلمبوس. او نوشت که کلان رهبر دقت اجتناب شود که چاقو در حالی که نشسته در ماشین خود را.

ونت ورث نیز توصیف تحریم در برابر کسب و کار رهبری و زیاد شدن اعضای کلن بودند که هماهنگ با "یک دسته از K. C را (شوالیه های کلمبوس) و جای پای پروتستان ها که پیچیده در خود شیطان" اما ادعا کرد این سازمان رشد در اعتبار پس از آن دیگر مورد آزار و اذیت. این ادعا است که تضعیف حروف دیگر Wentworth نوشت که سال شکایت از کسب و کار خود را مشکلات به دلیل ارتباط خود را با Klan.

در ژانویه سال 1927 نامه ای به یک کلان رهبر در Jacksonville, Wentworth نوشت که او تا به حال به فروش این مجله او چاپ شد به دلیل تبلیغات تحریم علیه او احتمالا برای ارتباط خود را با Klan.

در آن زمان, Wentworth متعلق به فروشگاه سخت افزار و دوچرخه فروشگاه.

در یک نامه Oct. 16, 1927, Wentworth شکایت در مورد منفی روزنامه پوشش در برابر کلان این ادعا آن بود که تبلیغات کاتولیک. او نوشت که پوشش بود صدمه زدن به کسب و کار خود را بنحوی خود را از عضویت در کلان شناخته شده بود در آن زمان.

در صبح روز Wentworth نوشت که نامه Pensacola مجله را بالای صفحه اول داستان بود و در مورد کیفرخواست علیه 101 اعضای کلان در Crenshaw County, Alabama, با یک تیتر اعلام "متهم Klansmen برای ضربه شلاق." KKK اعضای سرزنش بیش از 20 ضربه شلاق با توجه به ماده و هیئت منصفه به صراحت مقصر رهبری کلان در آلاباما برای ضرب و شتم.

"به نظر می رسد غیر ممکن است که این تبلیغات نیز باید تمایل به کار در برابر کسب و کار من است, اما آن است" ونت ورث نوشت.

هر تحریم برای کسب و کار خود را به دلیل روابط به KKK نظر می رسد که کوچک بوده است چرا که سال آینده او به اندازه کافی از جامعه را تایید انتخاب شود county tax collector.

در همان سال 1927 نامه, Wentworth نیز شکایت کرده است که عضویت در کلان بود رو به کاهش است و تمام "متخصصان و بازرگانان" را ترک کرده بود این گروه می روم تنها "مشترک کارگر [sic]."

"من شده اند در این مبارزه حدود هفت سال و من با خود مهربان نیست نمی دهد تا" ونت ورث نوشت. "من در تلاش برای کشف یک طرح برای یک عقب می آیند و امیدوارم که من موفق خواهد بود. به نظر می رسید غیر ممکن است هنگامی که شما نگاه بیش از وضعیت و دیدن بسیاری از شانس خود را در برابر هر تلاش. من باور دارم که هیچ چیز غیر ممکن است زمانی که آن را برای عدالت و برخی از طرح گشوده خواهد شد."

چاه های UWF استاد گفت: او تعجب نیست یک فرد برجسته مانند Wentworth عضو کلان در 1920s. اما آنچه تعجب او شد این نامه نشان داد که مقاومت به کلان مستند نیست در محلی دیگر منابع تاریخی است.

"قوی وجود دارد قوی سنت در اینجا به عنوان در بسیاری از جوامع به مقاومت در برابر این نوع از سرکوب" ولز گفت. "و آن را سخت به سند است که چرا کسانی که هستند افرادی که در حال ایجاد archives صرفه جویی در اسناد خود را. کسانی که نه داستان که گفته شد توسط روزنامه خبرنگاران. آنها نمی تبدیل شدن به بخشی از رکورد. پس از آن واقعا سخت به suss از کسانی که داستان و غیره را به تصرف خود است که از این منظر برای من واقعا وحشی است."

در برخی از نقطه, Wentworth چپ کلان هر چند که هنوز روشن نیست از این اسناد وقتی که آن اتفاق افتاد. او هرگز علنا اذعان کرد عضویت خود در این سازمان او در نظر گرفته شده در سمت "عدالت" در سال 1927.

پنجاه سال پس از ونت ورث نوشت: کسانی که نامه یک کش از Klan لباس کشف شد Rafford سالن یک ساختمان متعلق به, در آن زمان توسط یک برادرانه سازمان به نام های عجیب و غریب همراهان.

این کشف باعث مجله اخبار برای رسیدن به Wentworth که یک عضو از همراهان عجیب و غریب برای چشم انداز خود را در تاریخ است. او با ارائه این پیشنهاد که لباس وجود داشته است, پس از قبل از سال 1924 یا 1925.

"من واقعا نمی دانم زمانی که آنها قرار داده وجود دارد," ونت ورث گفت: در سال 1977 مقاله.

لباس بخشی از غرب فلوریدا موزه تاریخ که در نهایت بخشی از UWF تاریخی اعتماد و هنوز هم بخشی از این مجموعه است.

چهار سال جمع آوری اسناد و مدارک

ولز گفت: نامه های جدید هستند یک نقطه شروع است اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است را به طور کامل داستان را از آنچه اتفاق افتاده است در پنساکولا و کلان در 1920s.

"مردم مبارزه در برابر آنچه که آنها را دیدم به عنوان بد به عنوان اشتباه و آن را در سیاه و سفید در اینجا" خوب گفت. "و من گمان می کنم اگر ما به سوابق دادگاه گمان من اگر ما واقعا برخی از چکمه بر روی زمین تحقیقات خیلی بیشتر از کسانی که داستان رو به جلو خواهد آمد. آنها در اینجا شما فقط کردم به آنها را پیدا کنید."

نه تنها مجموعه ای از ونت ورث را Klan مواد بود به روی عموم باز برای تحقیقات در تاریخی اما چاه که نظارت UWF دیجیتال علوم انسانی آزمایشگاه گفت: این دانشگاه را به صورت دیجیتالی اسکن هر یک از بیش از 200 اسناد و مدارک و عکس ها و آنها خواهد بود ساخته شده در دسترس عموم آنلاین.

اسناد و مدارک را تشکیل می دهند تنها یک جعبه 67 کل جعبه از مواد جدید از ونت ورث و مستغلات. تاریخی اعتماد داده شد به Wentworth خانه سابق از Palafox خیابان در انسلی در سال 2015 برای جمع آوری هر چیزی که ممکن است از ارزش تاریخی.

این فرایند را برای ویلسون تاریخی اعتماد بایگان به رفتن را از طریق اموال در زمان نزدیک به چهار سال به پایان رسید و سال گذشته است. ویلسون تنها کسی بودم که از تاریخی اعتماد که قادر به رفتن را از طریق خانه و جمع آوری اقلام.

Wentworth اموال بوده و نسبتا دست نخورده پس از مرگ او در سال 1989 و به مجموعه اضافه شد به Wentworth پسر وارن که در سال 2003 است. این Wentworth و مستغلات تماس های تاریخی اعتماد در سال 2015 به ارائه چیزی از ارزش تاریخی به سازمان است.

Wentworth معروف گفت که او "هرگز throwed هیچ چیز دور" و ویلسون تایید کرد که پس از رفتن را از طریق موارد در خانه.

"این کاملا یک تجربه" او گفت:.

برای چند ساعت در یک زمان هنگامی که یک بانک متولی قادر به همراهی او Wilson, بررسی اقلام در خانه و outbuildings برای اهمیت تاریخی. اسناد و مدارک مربوط به کلان پراکنده بودند در میان دیگر اسناد و مدارک و نامه ها.

او جمع شده بودند هر چیزی که نگاه معنی داری به جعبه هایی که شد قرار داده و سپس به کیسه به مهر و موم شود. موارد گرفته شد به تاریخی اعتماد و تهدید به کشتن اشکالات و یا سایر آلاینده ها است که می تواند آسیب و یا نابود کردن بقیه archives. فرایند انجماد موارد چند بار برای اطمینان از مقالات رایگان از آلودگی.

روند قانونی امضای بیش از مجموعه جدید به تاریخی اعتماد کامل شد در ماه اکتبر 2019.

Wentworth مجموعه 67 جعبه بود 35 اهدای تاریخی اعتماد دریافت شده در سال گذشته و ویلسون گفت: روند بایگانی هر یک از آیتم است که تنها او و داوطلبان می تواند کامل.

"این فقط ذخیره میشه چون اساسا من نیست که در این ساعت برای رسیدن به آن" ویلسون گفت:.

در مقایسه با دیگر موزه های تاریخی اعتماد بسیار کوچک کارکنان اورتون گفت.

"ما یک بایگان و ما بستگی دانشجو کارگران و داوطلبان به روند این چیزها" Overton گفت. "به طوری که ترکیبات مشکل از این کارها انجام می شود و نیاز به زمان بیشتری است. اگر ما تا به حال یک کل بسیاری از کارکنان ما می روند همه چیز با سرعت بیشتری."

حالا که اهمیت این اسناد و مدارک شناخته شده است با تشکر گارنر نامه مجموعه تبدیل به اولویت های تاریخی اعتماد.

یکی از مسائلی که باید مورد مطالعه بیشتر ولز گفت که جلب مطرح شده در نامه خود — که می گوید جامعه داستان.

"من فکر می کنم این سوال که آیا این ایدئولوژی تاثیر این داستان چیزی است که واقعا سزاوار توجه دقیق به دلیل آن را بسیار مهم" ولز گفت. "من شخصا نمی توانند به شما پاسخ سریع است که, اما من فکر می کنم آن را سزاوار مقدار زیادی از زمان و تلاش به دلیل من فکر می کنم آن را ارزشمند است."

ولز گفت: این مجموعه را قادر خواهد ساخت محققان برای مقابله با این سوالات.

"برای یک شهر طوری غرق و افتخار تاریخ آن وجود دارد کمی تکان دهنده منتشر بورس تحصیلی در پنساکولا در گذشته" او گفت:.

گفت: خوب زیادی وجود دارد Pensacola تاریخ است که هنوز هم ناشناخته و مجموعه مانند Wentworth شخصی اسناد و مدارک ارائه مورخان این فرصت را به یاد داستان های واقعی از جامعه و چه کسانی که در قدرت شکل محبوب درک درستی از تاریخ محلی.

"این است معنی دار تاریخ," او گفت:.

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن