زندان قرن می بیند بیش از 450 جدید COVID -19 مورد بیش از آخر هفته

Jim LittlePensacola News Journal منتشر شده در 7:00 صبح EDT اوت 11, 2020موسسه اصلاح قرن تبدیل به یک نقطه گرم بر

توسط NEWSSALAM در 22 مرداد 1399

موسسه اصلاح قرن تبدیل به یک نقطه گرم برای COVID-19، با موارد مثبت در میان زندانیان در حال افزایش 455 در طول هفته است.

تعداد زندانیان مثبت COVID-19 در زندان قرن از 140 در روز جمعه به 595 از روز دوشنبه پس از اداره اصلاحات فلوریدا انجام بیش از 1100 آزمایش هفته گذشته در زندان بود.

تا دوشنبه، 374 تا آزمايش هنوز توزندان معلق هستن تا کنون، آزمایش های انجام شده در زندان در حال بازگشت نرخ مثبت 51.4٪ است.

زندان گزارش می دهد که ۵۵۴ زندانی در قرنطینه پزشکی و سه زندانی در انزوای پزشکی هستند.

موسسه اصلاح قرن دارای ظرفیت زندانی 1345.

علاوه بر این، زندان دارای ۲۶ کارمند است که آزمایش مثبتی برای ویروس انجام داده اند.

در زندان در قرن هیچ مرگ و میر گزارش نشده است.

Wyanna انگلیسی به اخبار مجله برادر ش در زندان و مثبت COVID-19 گفت. او گفت برادرش به زندانیانش گفته است که در هفته به سه دوش محدود می شود، با وجود این واقعیت که بهترین راه برای جلوگیری از ویروس پاک ماندن است.

انگلیسی گفت برادرش ویروس را در حین آزادی کار گرفتار کرده و باید برای قرنطینه به زندان بازمی گشت. او گفت که او با دیگر زندانیان مثبت خانه شده است، حتی اگر او می گوید او در حال حاضر بدون علامت است و نگران ابتلا به ویروس دوباره.

او می گوید این شرط که وجود دارد فقط وحشتناک است و بد است به دلیل COVID-19، انگلیسی گفت:

زندان هنوز هم با مسائل مربوط به تامین آب خود را از شهر قرن. زندان پس از شکست خوردن چاه در ماه مه، منبع آب خود را از دست داد و زندانیان مجبور بودند تا زمانی که یک منبع موقت به هم متصل شود، از آب بطری شده به عنوان تنها منبع آب خود استفاده کنند.

مسائل مربوط به تأمین آب: آب رسانی مشکلات طاعون قرن زندان; زندانیان هنوز نمی توانند آب لوله کشی بنوشد

اداره اصلاحات فلوریدا روز دوشنبه در بیانیه ای کتبی به نشریه خبری گفت در حالی که هنوز منتظر تعمیر چاه بود، زندان دارای منبع آب قابل اعتمادی است.

در این بیانیه گفته شده است: "چاه اصلی آب برای واحد اصلی قرن CI و اردوگاه کار، که متعلق به و اداره شده توسط شهرک قرن، در حال حاضر در حال جایگزینی است، ". "قرن CI در حال حاضر منبع آب قابل اعتماد و غیر آلوده ای دارد."

بیانیه ای از این بخش گفت که آن را اعمال "احتیاط شدید" برای حفظ زندانیان امن و پیروی از دستورالعمل های فدرال در مدیریت COVID-19 در یک موسسه اصلاح.

در این بیانیه گفته شده است: «همه کارکنان و زندانیان صادر شده اند و ملزم به پوشیدن پوشش صورت پارچه ای هستند» افسران اصلاح و تربيت در تمام اوقات به دستکش هاي لاتکس دسترسي دارند ماسک ها زمانی فراهم می شوند که مطابق با پروتکل های بیماری های عفونی نشان داده شوند."

جیم کوچولو می تواند در ساعت jwlittle@pnj.com 850-208-9827 رسیده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن