سانتا رزا شهرستان, مدرسه, مدیره تصویب از راه دور آموزش گزینه ای برای دانش آموزان

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 1:46 PM EDT Jul 23, 2020سانتا رزا شهرستان مدیره مدرسه مورد تایید

توسط NEWSSALAM در 2 مرداد 1399

سانتا رزا شهرستان مدیره مدرسه مورد تایید آموزش مجازی گزینه ای برای دانش آموزان یکشنبه و رای گیری خواهد شد در هفته آینده در هیات های پیشنهادی برای, ماسک صورت سیاست و یک مدرسه به تعویق افتاد تاریخ شروع.

سرپرست تیم Wyrosdick اعلام کرد که منطقه خواهد دنبال به تاخیر انداختن اولین روز مدرسه از اوت. 10 Aug. 24. او گفت: تغییر خواهد اجازه می دهد این منطقه به منظور تسهیل پدر و مادر' درخواست که در این منطقه ارائه آموزش از راه دور گزینه برای خانواده هایی که احساس نمی امن فرستادن بچه های خود را به دانشگاه میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

این منطقه در ابتدا برنامه ریزی شده به ارائه تنها سنتی در فرد راهنما و تا حد زیادی خود رانده آنلاین برنامه درسی از طریق فلوریدا مجازی مدارس. از راه دور گزینه — که بیش از 2500 خانواده های محلی پشتیبانی شده توسط دادخواست — مرتب سازی بر اساس در بین مدل های منظم زنگ مدرسه نیوز و آموزش مستقيم از یک معلم از طریق ویدئو کنفرانس.

بیشتر: سانتا رزا مدارس شهرستان نگاه به عقب براند روز اول ارائه آموزش از راه دور گزینه

بیشتر: آیا امن برای سانتا رزا شهرستان دانش آموزان به بازگشت به مدرسه ؟ معلمان هنوز مطمئن شوید

Wyrosdick گفت که اکثر خانواده ها در این منطقه در حال حاضر فن آوری آنها نیاز به شرکت در آموزش از راه دور و که در این منطقه کار می کنند به جای کسانی که نمی.

سرپرست درخواست و دریافت تصویب هیئت مدیره برای کارکنان به سادگی یک مدرسه جدید تقویم با یک Aug. 24 تاریخ شروع. تصویب تقویم جدید را در دستور کار هیئت مدیره جلسه بعدی 30 جولای.

در جلسه هیئت مدیره نیز نهایی منطقه سیاست در چهره پوشانده اند. بحث از هیئت مدیره و سرپرست و کارکنان نشان می دهد ماسک استفاده می شود در دانشگاه ها — به خصوص در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست مانند اتوبوس و در سالن های غذاخوری و راهروها — اما که سیاست را باید انعطاف پذیری را به جای خاص و سلامت و آسایش نیازهای فردی دانش آموزان است.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن