اخراج آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe به اتهام جنایت قتل در اثر تیراندازی در Rayshard بروکس

Jorge L. اورتیز و اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:01 PM EDT Jun 17, 2020سابق آتلانتا افسر

توسط NEWSSALAM در 29 خرداد 1399

سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe متهم شده بود روز شنبه با 11 فقره از جمله جنایت قتل و تشدید حمله با سلاح مرگبار در قتل Rayshard بروکس آخرین در یک رشته از مردم در حال مرگ پس از مجادلات با پلیس است.

اگر محکوم Rolfe مواجه است امکان مجازات مرگ و یا زندگی در زندان است.

حکم بازداشت صادر شده است برای Rolfe و همکار افسر Devin برازنان که او نیز در این صحنه و در مواجهه با سه کمتر اتهامات عنوان شده علیه.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت که به جای ارائه به موقع پزشکی با توجه به بروکس پس از تیراندازی به عنوان مورد نیاز توسط شهر سیاست Rolfe لگد بروکس به عنوان او دراز بر روی زمین در حال مرگ و برازنان ایستاده بود روی شانه اش.

برازنان شد متهم با تشدید حمله در میان سایر جرائم اما با توجه به هوارد او را به همکاری با دادستان است و حاضر به شهادت دادن علیه Rolfe. هوارد گفت: این اولین بار است که اتفاق افتاده است در 40 جمله موارد است. Rolfe اخراج شد و پس از تیراندازی در حالی که برازنان قرار داده شد ،

آنچه ما می دانیم: جدول زمانی از Rayshard بروکس' مرگ تظاهرات و خرید اینترنتی از حادثه در آتلانتا وندی

بروکس' صمیمی و تعاونی رفتار قبل از تلاش برای دستگیری او نقش عمده ای در تعیین به ارائه اتهامات هوارد گفت.

"ما به این نتیجه رسیدند و به عنوان یکی از ملاحظات مهم است که آقای بروکس هرگز ارائه شده خود را به عنوان یک تهدید" هوارد گفت. "برای 41 دقیقه و 17 ثانیه (قبل از Rolfe سعی دستبند او را) او خود به دنبال دستور العمل وی در پاسخ به این سوال است."

دا همچنین با اشاره به Rolfe و برازنان بگویم نه بروکس او را دستگیر و برای رانندگی تحت تاثیر به فرمان توسط آتلانتا اداره پلیس در آن شرایط.

اعتراضات علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس که در حال حاضر در حال انجام در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی به دست آورد شتاب در گرجستان, پایتخت پس از بروکس' مرگ آخر هفته گذشته. وندی رستوران که در آن بروکس, 27 هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد سوخته اواخر شنبه شب و به آتش کشیده شد دوباره جمعه.

'حلال اما افتضاح': آتلانتا پلیس تا به حال گزینه های بهتر از نیروی کشنده در Rayshard بروکس, تیراندازی, کارشناسان می گویند

بروکس به ضرب گلوله کشته شد توسط Rolfe در شب جمعه در فست فود, رستوران, پارکینگ پلیس پس از پاسخ به یک تماس در مورد بروکس بودن خواب در ماشین خود را در درایو از طریق خط. او نتوانست یک آزمون هوشیاری و افسران سعی دستبند او را. ویدئوها از صحنه نمایش بروکس کشتی با دو افسر پلیس و یک تیزر از یکی از آنها. بروکس با هدف تیزر در افسران در حالی که در حال اجرا دور است.

بروکس در حال فرار بود زمانی که او این ویدئو را نشان می دهد. بروکس' مرگ رد شد یک قتل یکشنبه در نتیجه "دو زخم گلوله از پشت او است که ایجاد ارگان آسیب و از دست دادن خون ،" Fulton County دفتر معاینات پزشکی گفت: در یک نسخه.

هوارد اشاره کرد که تیراندازی در یک فرار گمان می رود در برابر آتلانتا در سیاست.

"شهر آتلانتا می گوید: شما حتی نمی تواند آتش یک تیزر در کسی که در حال اجرا دور" هوارد گفت: "پس شما قطعا نمی تواند آتش یک تفنگ دستی در کسی که در حال فرار است."

در حالی که فعالان برای "مارس در گرجستان" در صبح روز دوشنبه تاج بروکس بروکس' پسر عموی به نام "اعتقاد راسخ و تغییر بنیادی در اداره پلیس" در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Tomika میلر بروکس' بیوه نیز صحبت در کنفرانس مطبوعاتی در حالی که نگه داشتن اشک است.

"من هرگز نمی توانم شوهرم بازگشت" میلر گفت. "من هرگز نمی تواند بهترین دوست من. من هرگز می توانید بگویید دختر من "من او را در آینده به شما اسکیت' یا برای درس شنا. آن را فقط برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از من زخم التیام یابد. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از این خانواده بهبود می یابد."

کمک: Nicquel تری الیس و جان بیکن, USA TODAY; Conor هیوز گرینویل (S. C.) اخبار; آسوشیتد پرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن