برنامه جدید 'راه اندازی در بلوک' به دنبال کمک به ایجاد بیشتر صاحبان کسب و کار سیاه

کوین رابینسونPensacola اخبار مجله منتشر شده در 5:19 EDT اوت 11, 2020از آنجا که مرگ جورج فلوید بحث نابرابری نژا

توسط NEWSSALAM در 22 مرداد 1399

از آنجا که مرگ جورج فلوید بحث نابرابری نژادی در آمریکا را دوباره بیدار کرده است، شرکت های محلی و ملی صدها میلیون دلار تعهد کردند که به حمایت از کسب و کارهای متعلق به سیاه پوستان ببخشند.

یک سازمان محلی، موسسه کوکوآ، در حال راه اندازی یک برنامه جدید با هدف کمک به مردم از رنگ یاد بگیرند برای شروع کسب و کار خود و شیر به منابع بسیاری است که می تواند کمک به آنها را تبدیل ایده های کارآفرینی خود را به واقعیت.

برنامه، راه اندازی در بلوک ها، شبکه و ابتکار آموزش در نظر گرفته شده برای اتصال بنیانگذاران کسب و کار سیاه با مربی، بهترین شیوه ها، فضای دفتر و همکاران بالقوه است. لوید رهارد، رئیس هیئت مدیره در موسسه Kukua، گفت: اکثر برنامه هایی که از شرکت های استارتاپ پشتیبانی می کنند انتظار دارند که این شرکت تا اندازه ای تاسیس شود زمانی که آنها در درب می شوند.

gBeta Pensacola به دنبال کسب و کار راه اندازی برای افتتاحیه برنامه | کسب و کار جدید

راه اندازی مبتنی بر Pensacola راه اندازی برنامه Coflyt برای هوانوردی شخصی

راه اندازی در بلوک در مردمی که واقعا فقط شروع شده و که ممکن است یک چشم انداز اما نه یک مسیر بتن به جلو هدف.

"این در مورد کمک به افرادی که ایده هایی برای حل مشکلات، گفت: ". ممکن است در بیمارستان یا یک شرکت حقوقی یا صنعت بانکداری کار کنند یا در کافه تریا یا به عنوان یک سرایدار کار کنند، اما مشکلی را می بینند و ایده ای برای حل آن دارند."

اولین جلسه برنامه ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر پنجشنبه در سکوی گردهمایی اجتماعی هوبین خواهد بود. رویداد با یک ساعت از شبکه برای مردمی برای دیدار با دیگر مشتاق و بنیانگذاران کسب و کار انجام، و به دنبال آن یک ساعت از ارائه و بحث در مورد بهترین شیوه های برای ساخت یک راه اندازی جدید پا زدن.

Reshard گفت این رویداد برای هر کسی باز است ، هر چند قصد این است که در کارآفرینان اقلیت و کمک به آدرس برخی از شکاف در اکوسیستم اقتصادی محلی است. او توجه کرد که شما می توانید در سراسر منطقه نگاه کنید و پیدا کردن برنامه های اختصاص داده شده به کمک به جانبازان، زنان و دیگر بنیانگذاران کسب و کار، اما هیچ تمرکز خاص بر روی مردم از رنگ.

او توجه داشت که به صورت محلی و ملی، تفاوت های ثروت قابل توجهی بین سیاه پوستان و سفیدپوستان وجود دارد. به عنوان مثال، یک مطالعه در سال ۲۰۱۹ نشان داد که تنها ۱٪ از سرمایه گذاری سرمایه گذاری شده در استارتاپ ها به مؤسسان سیاه پوست رفته است، و یک مطالعه جداگانه نشان داد که ارزش خالص معمولی یک خانواده سفید پوست نزدیک به ۱۰ برابر بیشتر از خانواده سیاه پوست است.

ما می خواهیم با آموزش بهترین شیوه ها برای رشد یک راه اندازی، به تنگ شدن این شکاف کمک کنیم. ... بسیاری از تمرکز ما خواهد شد در مسائل ی که اتفاق می افتد قبل از راه اندازی یک شرکت، Reshard گفت: ".

◄ 29کسب و کار کوچک متعلق به سیاه در منطقه Pensacola دریافت کمک هزینه های میکرو

شرکت های سرمایه گذاری مانند SoftBank و Andreessen Horowitz، و همچنین شرکت هایی مانند اپل و گوگل، گلدان پول اختصاص داده شده به سرمایه گذاری در و حمایت از کسب و کار سیاه قرار داده اند. Reshard گفت که آن نوع از سرمایه گذاران خواهد بود به دنبال کسب و کار که قابل پوسته پوسته شدن و می تواند رشد به خدمت به جمعیت فراتر از اینجا در Pensacola، اما این به این معنی نیست که بودجه می تواند خانواده محلی به نفع اگر منطقه محلی ایجاد یک استخر از موسسان با حق می دانم که چگونه و حمایت می کند.

"آنها مقداری پول برای صاحبان سیاه و سفید کنار گذاشته شده است، و این می تواند شرم آور است اگر ما اجازه دهید که تصویب و مردم برای آن آماده نیست، "Reshard گفت: ".

برای ثبت نام در رویداد آموزشی، جستجوی "Startups on the Blocks" در hopin.to. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه Kukua، یک سازمان متمرکز بر به اشتراک گذاری و جشن فرهنگ از طریق هنر، تاریخ، علم و تکنولوژی، بازدید kukuainstitute.org.

کوین رابینسون می تواند در ساعت krobinson4@pnj.com 850-435-8527 رسیده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب