به روز رسانی: گرمسیری طوفان گونزالو همچنان به تقویت رود برای تبدیل شدن به طوفان

Cheryl McCloud Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:18 PM EDT Jul 22, 2020گرمسیری طوفان گونزالو است که انتظار م

توسط NEWSSALAM در 2 مرداد 1399

گرمسیری طوفان گونزالو است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به اقیانوس اطلس اولین طوفان 2020 فصل با توجه به National Hurricane Center.

گونزالو پیش بینی شده است برای تبدیل شدن به یک طوفان روز با بادهای حداقل 75 مایل در ساعت.

اعلام شد حدود دو ساعت پس از گونزالو شکست یک رکورد تبدیل شدن به اولین و هفتم به نام طوفان در حوضه اقیانوس اطلس. ثبت شد و آخرین مجموعه توسط Gert در جولای 24, 2005.

  • محل سکونت: 1,205 کیلومتری جنوب جزایر بادگیر
  • حداکثر پایدار باد: 50 مایل در ساعت
  • جنبش: غرب-شمال غرب در 14 مایل در ساعت

در ساعت 11 صبح در مرکز گرمسیری طوفان گونزالو واقع شده بود 1,205 کیلومتری جنوب جزایر بادگیر.

گونزالو در حال حرکت به سمت غرب نزدیک 14 مایل در ساعت.

به طور کلی به سوی غرب حرکت سریعتر رو به جلو با سرعت است که انتظار می رود طی چند روز آینده.

حداکثر پایدار باد را افزایش نزدیک به 50 مایل در ساعت با بالاتر gusts.

تقویت بیشتری است هوا طی چند روز آینده و گونزالو است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک طوفان روز طوفان مرکز گفت.

گونزالو کوچک گردباد گرمسیری استوایی-طوفان-نیروی باد گسترش ظاهری تا 25 مایل از مرکز.

برآورد حداقل مرکزی فشار 1000 mb.

بیشتر: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس "یک زمین شناسی سناریو'

آب گرم به اندازه کافی برای حمایت از توسعه این سیستم بعد از چند روز قبل از آن با نزدیک شدن به جزایر بادگیر با توجه به AccuWeather.

به عنوان سیستم روش کارائیب شرایط ممکن است تبدیل به دشمن برای توسعه است.

"این سیستم این است که به احتمال زیاد به روبرو می شوند افزایش وزش برشی و همچنین مقاومت از بزرگ خشکی آمریکای جنوبی اواخر این هفته پس از آن است که به جای دور جنوبی در مقایسه با دیگر سیستم های گرمسیری است که در طول سال گفت:" AccuWeather ارشد هواشناس آدم Douty.

اگر این ویژگی همچنان ضعیف و سپس از آن است که احتمال بیشتری برای شکستن آن را به عنوان نزدیک کارائیب. اما اگر این ویژگی رمپ تا به سرعت پس از آن ممکن است شانس بهتری برای زنده ماندن و ماندگار برای چند روز پس از حرکت از غرب از طریق دریای کارائیب با توجه به AccuWeather.

گرمسیری افسردگی می تواند فرم در خلیج مکزیک

نزدیک به فلوریدا گرمسیری موج در خلیج مکزیک می تواند فرم به بعد گرمسیری افسردگی بیش از چند روز آینده با توجه به National Hurricane Center.

این موج گرمسیری تولید یک منطقه بزرگ از آشفته رگبار و رعد و برق بیش از مرکزی و جنوب فلوریدا شرقی خلیج مکزیک و غرب کوبا.

تدریجی توسعه این سیستم امکان پذیر است در حالی که این حرکت غرب-شمال غرب و گرمسیری افسردگی می تواند به شکل در طول چند روز آینده.

این اختلال است که انتظار می رود به حرکت بیش از مرکزی و خلیج فارس امروز و رسیدن به شمال غربی خلیج فارس در روز پنج شنبه و جمعه.

بیشتر: گرمسیری رود NOAA می گوید تا 19 به نام طوفان ممکن است

بیشتر: گرمایش جهانی است که ساخت طوفان قوی تر مطالعه می گوید:

نیروی هوایی رزرو طوفان شکارچی هواپیما برنامه ریزی شده است به بررسی سیستم بعد از امروز ،

  • تشکیل شانس را از طریق 48 ساعت: کم 40 درصد.
  • تشکیل شانس را از طریق 5 روز: متوسط 50 درصد است.

"این پایین این فرصت را برای تقویت به افسردگی گرمسیری قبل از حرکت بیش از تگزاس جمعه به عنوان آن را به حرکت را از طریق محیط زیست شامل آب گرم و نور باد برشی (تغییر بادها با ارتفاع است که می تواند توسعه را محدود می کند) گفت:" AccuWeather ارشد هواشناس راب میلر.

"صرف نظر از این ویژگی در حال توسعه محلی و بارش باران های سنگین به اندازه کافی برای تولید برخی از جاری شدن سیل خواهد رخ می دهد در سراسر نقاط لوئیزیانا و تگزاس شنبه به شنبه."

توفانی خشکی بادها می تواند منجر به گشت و گذار و تبدیل جریان در امتداد مرکزی و غربی و سواحل خلیج فارس در اواخر این هفته به آخر هفته.

حدود 40-50% شانس سرمایه گذاری 91L سازماندهی به افسردگی گرمسیری قبل از رسیدن به تگزاس ساحل به گفته میلر. شانس آن تقویت بیشتر به یک طوفان گرمسیری هستند و حتی پایین تر در 10٪.

اصلی ترین عامل محدود کننده برای توسعه خواهد بود که مقدار کوتاه از زمان سیستم را به بازحمت حرکت کردن در سراسر خلیج مکزیک است.

باید سیستم سازماندهی آن می تواند تبدیل به یک افسردگی توسط صبح روز پنجشنبه و می تواند به طوفان گرمسیری قدرت بعد از ظهر پنجشنبه میلر گفت.

می خواهید بیشتر اخبار آب و هوا? اگر شما در حال حاضر یک مشترک با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به حفظ و اخبار خود را در حال آمدن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب