CivicCon: ما به کمک شما نیاز به حفاظت از ما watersways! یاد بگیرند که چگونه در یک شهر دوشنبه

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 12:49 PM EDT Jul 24, 2020اگر شما می خواهید به صحبت کردن در مورد

توسط NEWSSALAM در 4 مرداد 1399

اگر شما می خواهید به صحبت کردن در مورد اهمیت حفاظت از محلی ما آبراه در حال حاضر شانس خود را است.

روز دوشنبه CivicCon خواهد شد میزبانی مجازی تاون هال با نمایندگان Pensacola و Perdido خلیج خور برنامه یک ابتکار جدید اختصاص داده شده به بازسازی و حفظ ما محلی حوزه آبخیز.

در طول این رویداد شهروندان این فرصت را به بحث در مورد آنچه آنها در مورد ارزش محلی ما آبراه چه نگرانی های آنها در مورد سلامت آب بدن و چه نوع از مرمت تلاش های آنها می خواهم برای دیدن در حال حرکت رو به جلو است.

نهایی و دراز مدت هدف از خور برنامه است که به ترکیب تلاش های دولت, گروه های زیست محیطی و سایر ذینفعان برای اطمینان از ما از آبهای تمیز و سالم fishable, swimmable و مولد.

CivicCon: مشکلات مزمن طاعون NWFL آبراه. جدید خور برنامه درمان?

مت Posner موقت مدیر Pensacola و Perdido خلیج خور برنامه و دانشمند ارشد ویتنی Scheffel منجر خواهد شد بحث. این دو را در حال حاضر مروری کوتاه تاریخی و وضعیت فعلی ما محلی آبراه. در این جلسه همچنین اجازه خواهد داد که عموم شرکت کنندگان به پرسش و ارائه ورودی از طریق زندگی می کنند نظر سنجی و سوالات در طول این رویداد و همچنین از طریق یک نظرسنجی توزیع شده پس از این رویداد.

در طول این رویداد Posner و Scheffel همچنین بحث یک فرصت برای PPBEP برای تبدیل شدن به 29 شرکت کنندگان در ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست ملی خور برنامه ابتکار عمل را فراهم می کند که کمک های مالی و کمک های فنی به جوامع آنها به عنوان کار در سطح محلی خود را به ادرس چالش های زیست محیطی.

این PPBEP ایجاد شده از طریق کمک های مالی از سازمان حفاظت محیط زیست خلیج مکزیک برنامه و سواحل خلیج فارس و اکوسیستم مرمت شورای. این PPBEP نشان دهنده یک ائتلاف های محلی و ایالتی و فدرال ذینفعان از ایالات آمریکا دو چهار استان ها و نه شهرداری ها و تحت پوشش به حدود 10 ، 000 مایل مربع آبخيز.

کل بهشت حیف و میل تحقیقی سری: میراث آلودگی ثابت Escambia County

راه اندازی برنامه: $2 میلیون سازمان حفاظت محیط زیست از اعطای ایجاد خواهد شد Pensacola و Perdido خلیج خور برنامه

پوسنر کار کرده در دولت های محلی از سال 2014 و استخدام شد و به عنوان Escambia County را بازگرداندن مدیر برنامه در سال 2017. او مسئول نظارت بر توسعه و اجرای مرمت انعطاف پذیری زیرساخت ها و توسعه اقتصادی پروژه های ناشی از نشت نفت آبهای عمیق افق حل و فصل است. پوسنر نیز یک نیروی محرک در ایجاد PPBEP.

قبل از پیوستن به PPBEP, Scheffel شد توسط دانشگاه فلوریدا که در آن او بود بیولوژیکی دانشمند و مدیر آزمایشگاه در علوم آب و خاک وزارت و طبیعت ساحل ایستگاه بیولوژیکی انجام تحقیقات در آبهای ساحلی کم عمق و دریاچه محیط.

مجازی تاون هال خواهد بود 6 تا 7:30 p. m. دوشنبه. برای ثبت نام رایگان به تمام رویداد های جستجو "civiccon" در eventbrite.com و این رویداد را انتخاب کنید "بنابراین شما می خواهید برای کمک به ایجاد آب در خلیج ها و مصب بهتر است؟" ثبت نام دریافت خواهد کرد یک لینک برای شرکت در نشست مجازی و کسانی که ترجیح می دهند به تماشای, به جای شرکت می توانید لحن در pnj.com یا اخبار مجله Facebook صفحه.

CivicCon یک همکاری از اخبار مجله و Studer جامعه موسسه در نظر گرفته شده برای ایجاد جامعه ما به مکانی بهتر برای زندگی و رشد کار و سرمایه گذاری از طریق برنامه ریزی هوشمند و مدنی مکالمات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CivicCon رویدادها و مفاهیم از جمله عمیق شیرجه رفتن به محلی ما کیفیت آب بازدید pnj.com/civiccon.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de